Łódź - Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci i dorosłych w Łodzi


           Wypożyczalnia STROJÓW KARNAWAŁOWYCH w ŁODZI zobacz pełną ofertę i promocje na stronie

                             www.strojelodz.com
                                    601 39 24 54 lub 605 62 99 92
NOWE ZASADY i nowości w ofercie:
Karnawał czas zacząć ! Promocja

1. Jeżeli przyjdziesz w grupie minimum 4 osób dorosłych i wszyscy się przebiorą u nas otrzymasz 10% zniżki na każdy strój! Oczywiście rozdane karty rabatowe utrzymują ważność do końca tego roku!

2. Uzyskaj status stałego KLIENTA i wypożyczaj stroje DLA DOROSŁYCH ze stałym rabatem 10% do końca roku. Za polubienie na FB dostajesz kartę stałego klienta z rabatem 10% na strój dla dorosłego.

3. Teraz kto pierwszy ten lepszy. Weź strój dla dorosłych już w poniedziałek, czy wtorek na imprezę sobotnią, a zapłacisz TYLKO jak za 1 dzień wypożyczenia (bierzesz wcześniej nawet na 7 dni w cenie 1go! ). Zwrot w niedzielę lub poniedziałek do godziny 14.

4. Stroje dla dzieci wypożyczamy na okres do 2 dni w cenie 1 dnia (sobota i niedziela nie jest liczona!)

5. Pamiętaj! U nas nie ponosisz kosztów prania - stroje są prane wyłącznie przez nas. My nie czyścimy chemicznie! Przepocony strój wymaga uczciwego wyprania (woda, proszek, płyn do tkanin, a czasem specjalistyczne środki odkażające, które używane są w stomatologii i zabiegowych gabinetach lekarskich) - i to często ze względu na specyficzny zestaw materiałów prane jest - RĘCZNIE.

Ze względu na niezbyt duże pomieszczenia wypożyczalni mamy utrudnioną możliwość przyjmowania wielu klientów jednocześnie. Dlatego sugerujemy wcześniejsze odbieranie strojów w ciągu tygodnia.

Pracujemy 7 dni w tygodniu nawet do 20,00! Ale czasem po 17 tej musisz zadzwonić otworzymy w ciągu 2 minut! Zapisz więc telefon 605 62 99 92

Obecnie jesteśmy na Kasprzaka 13 (niedaleko MAKRO) wejście z bramy w podwórku

601 39 24 54 lub 605 62 99 92Zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola oraz dorosłych i dzieci. Posiadamy nowiutkie unikalne stroje karnawałowe, na jasełka i Halloween. 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone