Łódź - Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci i dorosłych w Łodzi


           Wypożyczalnia STROJÓW KARNAWAŁOWYCH w ŁODZI zobacz pełną ofertę i promocje na stronie

                             www.strojelodz.com
                                    601 39 24 54 lub 605 62 99 92
NOWE ZASADY i nowości w ofercie:
Karnawał czas zacząć !

1. Jeżeli przyjdziesz w grupie minimum 4 osób dorosłych i wszyscy się przebiorą u nas otrzymasz 10% zniżki na każdy strój!

2. Teraz kto pierwszy ten lepszy. Weź strój dla dorosłych już w poniedziałek, czy wtorek na imprezę sobotnią, a zapłacisz TYLKO jak za 1 dzień wypożyczenia (bierzesz wcześniej nawet na 7 dni w cenie 1go!). Zwrot w niedzielę lub poniedziałek do godziny 17.

3. Stroje dla dzieci wypożyczamy poza karnawałem na okres do 3 dni w cenie 1 dnia (sobota i niedziela nie jest liczona!). W karnawale wypożyczenia są z dnia na dzień! Opłata za każdy dzień!

4. Pamiętaj! U nas nie ponosisz kosztów prania - stroje są prane wyłącznie przez nas. My nie czyścimy chemicznie! Przepocony strój wymaga uczciwego wyprania (woda, proszek, płyn do tkanin, a czasem specjalistyczne środki odkażające, które używane są w stomatologii i zabiegowych gabinetach lekarskich) - ze względu na specyficzny zestaw materiałów prane jest - RĘCZNIE.

Ze względu na niezbyt duże pomieszczenia wypożyczalni mamy utrudnioną możliwość przyjmowania wielu klientów jednocześnie. Dlatego sugerujemy wcześniejsze odbieranie strojów w ciągu tygodnia.

W KARNAWALE pracujemy 7 dni w tygodniu nawet do 20,00! Ale czasem po 17 tej musisz zadzwonić otworzymy w ciągu 2 minut! Zapisz więc telefon 605 62 99 92. Poza karnawałem pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10,00 -17,00 ale gdyby nas nie było należy zadzwonić, bo możemy pracować w domu.

Obecnie jesteśmy na Kasprzaka 13 (niedaleko MAKRO) wejście z bramy w podwórku

601 39 24 54 lub 605 62 99 92Zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola oraz dorosłych i dzieci. Posiadamy nowiutkie unikalne stroje karnawałowe, na jasełka i Halloween. 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone